OPP Torba

Malzeme : LDPE – HDPE – MDPE PVS PP CPP OPP- (EPİ-Biodegradable) Baskı : Flekso Baskı ile 6 renge kadar baskı yapılabilmektedir. Ebat : ebat malzeme ve kalınlığa göre farklılık gösterebilir Min.sip. 30.000ad

Opp torbanın teknik olarak ismi Oriyente PP(polipropilen) filmdir. Dayanıklı ve kaliteli bir filmdir. Normalde ısıyla yapıştırılamayan bu ürün LDPE ile karıştırılarak bu özellik kazandırılmaktadır.

Opp torbalar genellikle içindeki ürünün görülmesi amacı ile kullanılan plastik poşet ürünleridir. Daha çok marketlerde, takı aksesuar reyonlarında kullanılan opp torba larda orjinal şeffaf hammadde kullanılmaktadır. Öncelerden baskı alanında sıkıntı çekilse de günümüzde opp torba için baskı kalitesi oldukça artmıştır. Firmamız bu konuda 6 renge kadar baskı yapabilmektedir.

Yapoşkan bantlı yada fermuarlı opp torbalar da günümüzde çok tercih edilmektedir. Özellikle yapışkan bantlı opp torbalarla her alanda karşılaşabilmeniz mümkündür.

Opp torbalar LDPE, HDPE ve MDPE koşullarına göre üretilebilmektedir. Bu durum müşterinin isteğine göre, kullanacağı yere göre yada dayanıklılık gerekliliğine göre belirlenmekte olup. Opp torba yüksek dayanıklılık gerektiren alanda kullanılacak ise  HDPE, orta yoğunluklu bir alanda yada standart olarak  kullanılacak ise  MDPE veya fiyat bakımından uygun ve ambalaj gibi alanlarda kullanılacak ise düşük yoğunluklu LDPE opp torba türleri istenmektedir.

Firmamızda opp torbalarda kullanılan ham maddelere doğada geri dönüşümü sağlanması amacı ile katkı maddesi koyulmakta olup 6 ay ila 12 ay içerisinde doğaya karışması sağlanmaktadır.

Referans Resimler